UDD32C24L01
Extended
Manufacturer
YTL
MFR.Part #
UDD32C24L01
JLCPCB Part #
C53059593
Package
DFN-2(1.3x1.7)
Description
-55℃~+150℃ 1 1pF 1uA 24V 26.7V 350W@8/20us 43V Bidirectional ESD IEC 61000-4-2 DFN-2(1.3x1.7) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS