UDD32C15L01
Extended
Manufacturer
YTL
MFR.Part #
UDD32C15L01
JLCPCB Part #
C53059592
Package
DFN-2(1.3x1.7)
Description
-55℃~+150℃ 1 15V 16.7V 1pF 1uA 24V 350W@8/20us Bidirectional ESD IEC 61000-4-2 DFN-2(1.3x1.7) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS