UDD32C12L01
Extended
Manufacturer
YTL
MFR.Part #
UDD32C12L01
JLCPCB Part #
C53059591
Package
DFN-2(1.3x1.7)
Description
-55℃~+150℃ 1 12V 13.3V 19V 1pF 1uA 350W@8/20us Bidirectional ESD IEC 61000-4-2 DFN-2(1.3x1.7) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS