BZT52B4V7
Extended
Manufacturer
YTL
MFR.Part #
BZT52B4V7
JLCPCB Part #
C52148460
Package
SOD-123
Description
1 Independent 3uA@2V 4.61V~4.79V 4.7V 500mW 500Ω 80Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS