1812L200/12V
Extended
Manufacturer
YTL
MFR.Part #
1812L200/12V
JLCPCB Part #
C49318456
Description
-40℃~+85℃ 100A 100mΩ 12V 1W 20mΩ 2A 2s 3.2mm 4A 5.4mm 1812 Resettable Fuses ROHS