1206L100/13.2V
Extended
Manufacturer
YTL
MFR.Part #
1206L100/13.2V
JLCPCB Part #
C49318373
Package
1206
Description
-40℃~+85℃ 1.6mm 1.8A 100A 13.2V 1A 1W 270mΩ 3.2mm 300ms 50mΩ 1206 Resettable Fuses ROHS