1206L050/24V
Extended
Manufacturer
YTL
MFR.Part #
1206L050/24V
JLCPCB Part #
C49318361
Description
-40℃~+85℃ 1.6mm 100ms 150mΩ 1A 24V 3.2mm 40A 500mA 800mW 850mΩ 1206 Resettable Fuses ROHS