0805L035/12V
Extended
Manufacturer
YTL
MFR.Part #
0805L035/12V
JLCPCB Part #
C49318312
Description
-40℃~+85℃ 1.25mm 1.2Ω 100ms 12V 200mΩ 2mm 350mA 40A 500mW 750mA 0805 Resettable Fuses ROHS