UDZSTE-176.8B
MFR.Part #
UDZSTE-176.8B
JLCPCB Part #
C2892587
Description
1 Independent 15Ω 200mW 2uA 6.4V~7.2V 6.8V 80Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS