MMSZ2V7CW
Extended
Manufacturer
YONGYUTAI
MFR.Part #
MMSZ2V7CW
JLCPCB Part #
C2922765
Description
1 Independent 100Ω 2.5V~2.9V 2.7V 20uA@1V 500mW SOD-123 Zener Diodes ROHS