MM1Z6V8B
Extended
Manufacturer
YONGYUTAI
MFR.Part #
MM1Z6V8B
JLCPCB Part #
C2916262
Package
SOD-123
Description
1 Independent 15Ω 2uA@4V 500mW 6.66V~6.94V 6.8V SOD-123 Zener Diodes ROHS