URB2403YMD-30WR3
Extended
Manufacturer
YLPTEC
MFR.Part #
URB2403YMD-30WR3
JLCPCB Part #
C49242257
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5kV 100mVp-p 12mm 25.4mm 25.4mm 3.3V 30W 330kHz 6A 8000uF 84% 9V~36V Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS