URA2415S-10WR3
MFR.Part #
URA2415S-10WR3
JLCPCB Part #
C7468820
Package
SIP,22x9.5mm
Description
-40℃~+85℃ 1.5kV 100uF 10W 12mm 2 22mm 300kHz 75mVp-p 88% 9.5mm 9V~36V Short Circuit Protection ±15V ±333mA SIP,22x9.5mm Isolated Power Modules ROHS