R24P21503D
Extended
Manufacturer
YLPTEC
MFR.Part #
R24P21503D
JLCPCB Part #
C18212312
Package
SIP-5P
Description
-3V、15V -40℃~+90℃ 12.5mm 150uF、680uF 19.5mm 2 200mVp-p 24V 2W 3kV 50kHz 66mA、333mA 9.8mm 90% Short Circuit Protection、Automatic fault recovery SIP-5P Isolated Power Modules ROHS