MGJ2D121509SC
Extended
Manufacturer
YLPTEC
MFR.Part #
MGJ2D121509SC
JLCPCB Part #
C5369898
Package
SIP,19.5x9.8mm
Description
-40℃~+100℃ 10mm 12.7mm 13.2V 15V 19.7mm 2 220uF 40mA、80mA 5.2kV 80% Short Circuit Protection SIP,19.5x9.8mm Isolated Power Modules ROHS