LS10-13B15R3
Extended
Manufacturer
YLPTEC
MFR.Part #
LS10-13B15R3
JLCPCB Part #
C46594420
Package
SIP,32x14.5mm
Description
-40℃~+85℃ 0.1W 100V~430V 10W 14.5mm 1500uF 15V 20mm 32mm 4kV 670mA 80mVp-p 83% 85VAC~305VAC AC/DC-DC Short Circuit Protection、Over Current Protection、Overvoltage protection SIP,32x14.5mm AC-DC Power Modules ROHS