LD15-23B12R2
Extended
Manufacturer
YLPTEC
MFR.Part #
LD15-23B12R2
JLCPCB Part #
C46594401
Package
插件,45.7x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 0.05W 1.25A 1000uF 100V~430V 120mVp-p 12V 15W 21.5mm 25.4mm 45.7mm 4kV 84% 85VAC~305VAC AC/DC-DC Short Circuit Protection、Over Current Protection ±2% 插件,45.7x25.4mm AC-DC Power Modules ROHS