LD03-23B24R2
Extended
Manufacturer
YLPTEC
MFR.Part #
LD03-23B24R2
JLCPCB Part #
C46594385
Package
Plugin,25.4x25.4mm
Description
0.1W 100V~430V 125mA 220uF 24V 3W 4kV 60mVp-p 79% 85VAC~305VAC Short Circuit Protection ±2% Plugin,25.4x25.4mm AC-DC Power Modules ROHS