AMDGT-051509DA50JZ
Extended
Manufacturer
YLPTEC
MFR.Part #
AMDGT-051509DA50JZ
JLCPCB Part #
C22372495
Package
SIP,19.5x9.8mm
Description
-40mA、+80mA -40℃~+105℃ -8.7V、+15V 1000uF 12.5mm 19.5mm 2 200kHz 2W 4.5V~5.5V 50mVp-p 5kV 82% 9.8mm Short Circuit Protection SIP,19.5x9.8mm Isolated Power Modules ROHS