YSPI1040T-470M
MFR.Part #
YSPI1040T-470M
JLCPCB Part #
C49140885
Package
SMD,11x10mm
Description
167mΩ 3A 4.5A 47uH Molded Inductor ±20% SMD,11x10mm Power Inductors ROHS