YSPI0840S-150M
MFR.Part #
YSPI0840S-150M
JLCPCB Part #
C51905185
Package
SMD,8.8x8.2mm
Description
15uH 4.8A 4.9A 71mΩ ±20% SMD,8.8x8.2mm Power Inductors ROHS