YSPI0740S-2R2M
MFR.Part #
YSPI0740S-2R2M
JLCPCB Part #
C50086659
Package
SMD,7x6.6mm
Description
10A 11A 14mΩ 2.2uH ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS