YSMC201210H-6R8MB
MFR.Part #
YSMC201210H-6R8MB
JLCPCB Part #
C41405871
Package
0805
Description
1.2A 1.3A 440mΩ 6.8uH Molded Inductor ±20% 0805 Power Inductors ROHS