YSMC0320H-150MB
Extended
Manufacturer
YJYCOIN
MFR.Part #
YSMC0320H-150MB
JLCPCB Part #
C41405956
Package
SMD,3x3mm
Description
1.5A 15uH 2.2A 235mΩ Molded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS