YPRH105R-151M
MFR.Part #
YPRH105R-151M
JLCPCB Part #
C514830
Package
SMD,10.2x10mm
Description
1.12A 1.1A 150uH 370mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,10.2x10mm Power Inductors ROHS