YDPK0406-331K
MFR.Part #
YDPK0406-331K
JLCPCB Part #
C7425497
Package
Plugin,D6xL9mm
Description
2.8Ω 200mA 330uH Drum-core inductor ±10% 插件,D6xL9mm Power Inductors ROHS