YFW30N10AC
MFR.Part #
YFW30N10AC
JLCPCB Part #
C53403733
Package
TO-220C
Description
1 N-channel 100V 100pF 125pF 1V 2.891nF 33mΩ@10V 66nC 88W N-Channel ±20V TO-220C MOSFETs ROHS