YFW100N08AF
Extended
Manufacturer
YFW
MFR.Part #
YFW100N08AF
JLCPCB Part #
C7436485
Package
TO-220F
Description
1 N-channel 100A 158W 25pF 3.4nF 46.6nC@10V 4V 5.8mΩ@10V 770pF 80V N-Channel TO-220F MOSFETs ROHS