SS10100SP
Extended
Manufacturer
YFW
MFR.Part #
SS10100SP
JLCPCB Part #
C20606596
Package
TO-277
Description
-55℃~+150℃ 100V 10A 175A 950mV@10A TO-277 Schottky Diodes ROHS