SRT60L100DC
Extended
Manufacturer
YFW
MFR.Part #
SRT60L100DC
JLCPCB Part #
C2898631
Package
TO-263
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 100V 15uA@100V 30A 320A 760mV@30A TO-263 Schottky Diodes ROHS