SRT40L100CT
Extended
Manufacturer
YFW
MFR.Part #
SRT40L100CT
JLCPCB Part #
C5270534
Package
TO-220AB
Description
-50℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 100V 20A 250A 660mV 9uA TO-220AB Schottky Diodes ROHS