BZT52C7V5S
Extended
Manufacturer
YFW
MFR.Part #
BZT52C7V5S
JLCPCB Part #
C5270778
Package
SOD-323
Description
1 Independent 15Ω 1uA@5V 200mW 7.5V~7.9V 7V 80Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS