YC358LJK-07150KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
YC358LJK-07150KL
Description
10 150kΩ 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% - Resistor Networks, Arrays ROHS