YC248-FR-07191RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
YC248-FR-07191RL
JLCPCB Part #
C1734581
Package
0402x8
Description
16 191Ω 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS