YC164-JR-077K5L
MFR.Part #
YC164-JR-077K5L
JLCPCB Part #
C727865
Description
4 62.5mW 7.5kΩ 8 ±200ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS