YC164-FR-1010KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
YC164-FR-1010KL
JLCPCB Part #
C6939287
Package
0603x4
Description
10kΩ 4 63mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS