YC164-FR-07115RL
MFR.Part #
YC164-FR-07115RL
JLCPCB Part #
C728852
Description
115Ω 4 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS