YC162-FR-07590RL
MFR.Part #
YC162-FR-07590RL
JLCPCB Part #
C7397516
Description
2 4 590Ω 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS