YC162-FR-073K32L
MFR.Part #
YC162-FR-073K32L
JLCPCB Part #
C872455
Description
2 3.32kΩ 4 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS