YC162-FR-0711RL
MFR.Part #
YC162-FR-0711RL
JLCPCB Part #
C1739585
Description
11Ω 2 4 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS