YC158TJR-071K5L
MFR.Part #
YC158TJR-071K5L
JLCPCB Part #
C872393
Package
SMD-10P,3.2x1.6mm
Description
1.5kΩ 10 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% SMD-10P,3.2x1.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS