YC158TJR-0710RL
MFR.Part #
YC158TJR-0710RL
JLCPCB Part #
C1732813
Package
SMD-10P,3.2x1.6mm
Description
10 10Ω 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% SMD-10P,3.2x1.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS