YC124-JR-073R3L
MFR.Part #
YC124-JR-073R3L
JLCPCB Part #
C728788
Description
3.3Ω 4 62.5mW 8 ±250ppm/℃ ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS