YC122-FR-0749R9L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
YC122-FR-0749R9L
JLCPCB Part #
C706462
Package
0402x2
Description
2 4 49.9Ω 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0402x2 Resistor Networks, Arrays ROHS