TR0603NR-072K4L
MFR.Part #
TR0603NR-072K4L
JLCPCB Part #
C7073670
Description
-30%~0% -55℃~+125℃ 100mW 2.4kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS