TC164-FR-0736RL
MFR.Part #
TC164-FR-0736RL
JLCPCB Part #
C872205
Package
1206
Description
36Ω 4 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 1206 Resistor Networks, Arrays ROHS