TC124-JR-07240RL
MFR.Part #
TC124-JR-07240RL
JLCPCB Part #
C7121031
Package
0804
Description
240Ω 4 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0804 Resistor Networks, Arrays ROHS