TC124-JR-0710RL
MFR.Part #
TC124-JR-0710RL
JLCPCB Part #
C1734027
Description
10Ω 4 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS