TC124-FR-074K42L
MFR.Part #
TC124-FR-074K42L
JLCPCB Part #
C1733503
Package
0402x4
Description
4 4.42kΩ 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS