TC124-FR-07330KL
MFR.Part #
TC124-FR-07330KL
JLCPCB Part #
C1732623
Description
330kΩ 4 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS